bilsteinGroup

Kvalitātes vadība

Detali patikra nuo pirminio pavyzdžio iki serijinio produkto

Viena iš Ferdinand Bilstein stipriųjų pusių – tai patikimumas. Šią savybę patvirtina stabiliai aukšta produktų kokybė ir tinkamas jų pristatymas laiku. Tie patys kokybės standartai taikomi visiems asortimento gaminiams – mūsų produktams nuolat atliekamos įvairios kokybės patikrų procedūros.

Jų metu tikrinama, ar kiekviena dalis tinkamai atitinka originalaus komponento parametrus. Atlikdami šias patikras tarpusavyje veikia įvairūs centralizuotai valdomi kokybės valdymo padaliniai. Produkto išleidimo į rinką procesams taip pat skiriamas didelis dėmesys.

Prieš pridėdami naują atsarginę dalį į asortimentą atliekame detalius pirminio pavyzdžio testus. Šios procedūros vykdomos šiuolaikinėje testavimo laboratorijoje, esančioje kompanijos būstinėje Enepetalyje.

Tikrinamos šios charakteristikos:

  • Matmenys (montavimo tikslumas)
  • Medžiagų kokybė
  • Apdirbimo kokybė (nedestruktyvūs ir destruktyvūs testai)

Įeinančių prekių patikra

Kruopštumas kiekviename etape

Siekiant stabiliai užtikrinti aukštą serijinės gamybos dalių kokybę atliekamos atsitiktinės įeinančių prekių patikros.

Procesas atliekamas pasirenkant atsitiktinius pavyzdžius. Šie procesai vykdomi ne tik Enepetalyje gaminamoms dalims, bet ir mūsų kruopščiai atrinktų gamybos partnerių tiekiamiems produktams. Ferdinand Bilstein taip pat bendradarbiauja su didžiausiais originalios įrangos gamintojais, įskaitant Stabilus. Mūsų kompanija atsarginių dalių rinkai gali pasiūlyti ir pirmos klasės produktus!

Prieš patekdamos į asortimentą visos dalys kruopščiai tikrinamos mūsų nuosavoje testavimo laboratorijoje. Šių procesų metu kokybės valdymo specialistai naudoja įvairius modernius įrenginius.